Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky mistrovská utkání SP, tým "A", Čechovice 5.5.2018!

V dnešních zápasech si kluci šáhli až na dno svých sil. Včera odpoledne v 16,15hod., mi Martínkovi oznámili, že jedou pryč a že na kluky a Hanou kašlou. Ať se prý nezlobím. Samozřejmě že to napsali slušně, ale výsledek byl přesně takový! O tom že Miky hraje, věděli celý týden. Ve čtvrtek na tréninku jsem si zkoušel sestavu s Mikym v bráně, a pak 16 hodin před zápasem mi přijde smska.... Ode dnešního dne, kdo nebude chodit pravidelně na tréninky, kdo se řádně neomluví a to pouze z důvodu jako je nemoc nebo jiná mimořádná událost, nebude nominován na žádný zápas či turnaj! Nemůže se pak stát to, že soupeř pokope Šímu Hradilíka a vzhledem k jeho zranění hrajeme několik minut o čtyřech, v zápase o první místo proti Čechovicím.

Jak jsem již psal, kluci dnes museli odehrát dvě utkání 2 x 20 minut bez střídání a to i v případě zranění. V prvním utkání proti Němčicím jsme jasně dominovaly a soupeře exhibičním výkonem suverénně přejeli. Soupeř měl v sestavě i několik o dost starších dětí, ale fotbalovost a dobrá kondice kluků se začíná projevovat. Trenér soupeře mi pak po zápase poblahopřál k výbornému výkonu a poděkoval za udělenou fotbalovou lekci!

Ve druhém utkání proti Čechovicím, kluci byli opět jasně fotbalovější, hru si dokázali roztáhnout a již se tolik neshlukovali do malého prostoru jako děti Čechovic a díky tomu, že naše hřiště bylo širší a delší, jsme se dostávaly k pěkným kombinacím a předvedli i několik krásných akcí, takzvaně až do kuchyně! Hru poškodil i rozhodčí, který fotbalu evidentně nerozumí a postrádal jakýkoliv cit pro hru v této věkové kategorii. I přes jeho chyby v řízení zápasu jsme Čechovice přehráli a zaslouženě porazili 8 : 3 a tím se dostali na první místo tabulky starších přípravek.