Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky mistrovská utkání SP, tým "A", Čechovice 5.5.2018!

             V dnešních zápasech si kluci šáhli až na dno svých sil. Včera odpoledne v 16,15hod., mi Martínkovi oznámili, že jedou pryč a že na kluky a Hanou kašlou. Ať se prý nezlobím. Samozřejmě že to napsali slušně, ale výsledek byl přesně takový! O tom že Miky hraje, věděli celý týden. Ve čtvrtek na tréninku jsem si zkoušel sestavu s Mikym v bráně, a pak 16 hodin před zápasem mi přijde smska.... Ode dnešního dne, kdo nebude chodit pravidelně na tréninky, kdo se řádně neomluví a to pouze z důvodu jako je nemoc nebo jiná mimořádná událost, nebude nominován na žádný zápas či turnaj! Nemůže se pak stát to, že soupeř pokope Šímu Hradilíka a vzhledem k jeho zranění hrajeme několik minut o čtyřech, v zápase o první místo proti Čechovicím.

          Jak jsem již psal, kluci dnes museli odehrát dvě utkání 2 x 20 minut bez střídání a to i v případě zranění. V prvním utkání proti Němčicím jsme jasně dominovaly a soupeře exhibičním výkonem suverénně přejeli. Soupeř měl v sestavě i několik o dost starších dětí, ale fotbalovost a dobrá kondice kluků se začíná projevovat. Trenér soupeře mi pak po zápase poblahopřál k výbornému výkonu a poděkoval za udělenou fotbalovou lekci!

          Ve druhém utkání proti Čechovicím, kluci byli opět jasně fotbalovější, hru si dokázali roztáhnout a již se tolik neshlukovali do malého prostoru jako děti Čechovic a díky tomu, že naše hřiště bylo širší a delší, jsme se dostávaly k pěkným kombinacím a předvedli i několik krásných akcí, takzvaně až do kuchyně! Hru poškodil i rozhodčí, který fotbalu evidentně nerozumí a postrádal jakýkoliv cit pro hru v této věkové kategorii. I přes jeho chyby v řízení zápasu jsme Čechovice přehráli a zaslouženě porazili 8 : 3 a tím se dostali na první místo tabulky starších přípravek.

Poděkování za dnešní perfektní výkon si zaslouží tito hráči:

Lukáš Plaček, Šíma Hradilík, Šíma Krečmer, Marek Trnavský, Tomáš Kleveta, Ondra Grepl

Výsledky:

Haná Prostějov     :     Němčice nad Hanou          15 : 1

góly: Krečmer 4, Hradilík 3, Grepl 3, Kleveta 3, Trnavský Marek 2

 

Haná Prostějov     :     Sokol Čechovice                 8 : 3

góly: Krečmer 3, Grepl 2, Hradilík 1, Kleveta 1, Trnavský Marek 1

 
 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 82776
Měsíc: 5881
Den: 152