Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky mistrovská utkání SP, Držovice 19.5.2018!

   Co říci k dnešnímu turnaji který organizoval Okresní fotbalový svaz Prostějov. Vysloveně špatný rozlosování, kdy některé týmy, a potkalo to i nás, hráli dvě utkání zasebou a pak na další utkání dvě hodiny čekali! Rozhodčí? Po prvním odehraném utkání se na další čekalo 40 min., než páni rozhodčí jedním prstíkem naťukali výsledky do počítače. Turnaj zůstal nedohrán! Než se po půlhodinových mezerách mezi utkáními dostalo na poslední střetnutí, přišla bouřka a vše ukončila! Turnaj začal v 9,00 hod. ráno a v 15,00 ho ukončil déšť. Poslední dvě utkání nedohrána. Přitom při lepší organizaci ze strany rozhodčích, mohl turnaj skončit tak kolem 14 hodiny! Úroveň mladšího z dvojice rozhodčích pak byla kapitola sama pro sebe! Asi tak 20letý kluk, ne o mnoho starší než naši kluci, s rozhodcovským dresem a logem HET ligy na zádech, předvedl jak nechat pokopat technicky vyspělé kluky, na hřišti 40 x 25 m, které bylo v této kategorii nařízeno právě proto, aby se v této věkové kategorii rozvíjeli technické dovednosti hráčů! To by to nesměl ale pískat takový hňup, jako onen mladý rozhodčí, který evidentně pískat absolutně neumí a technicky vyspělé hráče nedokázal ochránit!

         Naši kluci dnes předvedli průměrné výkony. Áčko jednou vyhrálo a jednou remizovalo. Zejména v prvním utkání jsem vsadil v zadních řadách na kluky ročníku 2007, ti však dnes předvedli hrozné individuální chyby a soupeři ulehčovali svojí naivní hrou možnost vstřelení gólu. Obránci byli neustále vepředu a nedokázali se včas vrátit na pozice, pak docházelo k přečíslení a dostávali jsme zbytečné góly. Herní zodpovědnost některých kluků je vysloveně špatná. V záloze se vystřídali tři hráči. Šíma Krečmer byl limitován bolestí paty a neměl takový důraz v osobních soubojích, jako při minulém mistráku, ale bojoval a svoje si v záloze uhrál. Marek Trnavský odtáhnul B tým. V áčku v záloze však hru neustále přenášel jen na pravou stranu, neboť levou nohou neumí a nedokázal využít celou šířku hřiště a dát míč třeba i na levou stranu, tak aby došlo k větší možnosti vytvoření momentu překvapení a ke gólovým situacím. Ondra Grepl, který je rovněž limitován zraněním, se snažil rozdávat míče na obě strany, při jeho působení v záloze byla hra dopředu kompaktnější. Dvojice hráčů Karel Hejný a Šíma Hradilík pak v obraně odehrála výborná utkání a tito dva kluci ukázali větší herní kvalitu, než kluci ročníku 2007, kteří v obraně hráli před nimi. Na všech herních činnostech máme samozřejmě ale ještě spoustu práce!

         "B" tým si odehrál svoje. V prvním utkání s "skáčkem", kdy se do hry dostala Natálka Vychodilová a Štěpa Hradilík, Naty ročník 2009 a Štěpa 2010, kluci a holka předvedli pěknou kopanou, kdy v záloze hřiště oběhal Marek Trnavský a skáčko zaslouženě porazili. Stejně tak i v dalších utkáních si děcka odehrála svoje a výsledky tomu pak i odpovídali!

Výsledky tým "A":

Haná Prostějov          -         Nezamyslice            5 : 5

góly: Krečmer 4, Trnavský Michal 1

Haná Prostějov          -          Určice                     6 : 3

góly: Krečmer 2, Marek Trnavský 2, Hradilík 1, Grepl 1

 

Výsledky tým "B":

Haná Prostějov          -          1.SK Prostějov       11 : 2

góly: Marek Trnavský 6, Hubáček 2, Vychodilová 2, Hejný 1

Haná Prostějov          -          Vrahovice               10 : 5

góly: Marek Trnavský 4, Kleveta 2, Krečmer 1, Hradilík 1, Hejný 1, Míša Trnavský 1

 
 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 71924
Měsíc: 3961
Den: 136