Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledek mistrovský zápas MŽ, Chválkovice, neděle 28.4.2019!

V dnešním zápase krajské soutěže mladších žáků se klukům a Naty povedl zejména první poločas, kdy hra byla vyrovnaná, a výsledek poločasu byl 1 : 0 pro domácí Chválkovice. Chvilku před poločasem došlo ke zranění Ondry Grepla, kdy Ondrovi při faulu zezadu na jeho osobu u pokutového území soupeře protihráč ještě ke všemu stoupnul na ruku. Ondra už utkání nedohrál, odjel na vyšetření do Prostějovské nemocnice, kde naštěstí rentgen nic vážného neukázal. Ruka je pouze od kolíků soupeřovi kopačky pohmožděná. Jeho neúčast však znamenala oslabení našeho týmu na levé straně zálohy. Ve druhém poločase soupeř dokázal pak vstřelit další čtyři góly a utkání nakonec skončilo jeho výhrou. Soupeř měl ve hře mnohem více starších hráčů ročníku 2006 a 2007 nežli máme my, za nás hrála dobře i Naty Vychodilová, ročník 2009 spolu s celou řadou kluků ročníku 2008!