Vítězný vstup našich kluků do jarní části krajské soutěže MŽ, sobota 20.4.2019!

Haná Prostějov    -     SK Loštice 1923          4 : 1

góly: Tom Kleveta 3, Ondra Grepl 1 (p.k.)

záloha: Kleveta, Grepl

útok: Marek Trnavský (Krč), Berky

náhradník: Vychodilová

Dnešní den nezačal dobře! Již ráno volal Petr Plaček, že zase nebude Lukáš, jako v předchozích třech víkendech, tentokrát ze zdravotních důvodů. Zánět průdušek ho poslal do stavu nemocných minimálně na dalších 14 dní, rychleji se nedá zánět vyléčit, takže s ním pro následující dva víkendy zase počítat nemůžeme.

Do zbraně jsem tedy musel povolat Naty Vychodilovou a Jardu Krče, které jsem chtěl mít pouze pro starší přípravky, ale okolnosti mi to nedovolili. Kluci začali celé utkání zbrkle, hledali si svoje prostory, kdy někteří se pohybovali všude, jenom tam co měli být chyběli a díky zmatkům a špatnému krytí soupeřových hráčů, jsme poměrně rychle inkasovali střelou z deseti metrů gól a soupeř šel v úvodu utkání do vedení. Kluci postupně začali přebírat aktivitu, zklidnili hru a v polovině poločasu, po přihrávce Ondry Grepla, Tom Kleveta vyrovnal střelou k tyči na 1 : 1.

Ve druhém poločase se již naplno ukázala naše lepší kondiční stránka, kdy soupeři, zejména jeho hráčům číslo 10 a 7 kteří jim dělali hru, došli viditelně síly a naši kluci převzali jednoznačně iniciativitu a byli jsme již lepším týmem nežli soupeř. Na 2 : 1 zvyšoval Tom Kleveta bombou bodlem a uklidňující třetí gól dal z penalty, za faul na Jarka Krče, Ondra Grepl. Čtvrtý gól pak dal v konci utkání opět důraznou střelou Tom Kleveta.

Kluci dnes ukázali velkou snahu a bojovnost a díky tomu jsme dnes zvítězili. Hra má ještě celou řadu hluchých míst, ale na ty se při tréninku zaměříme a do dalších zápasů věřím, že se naše hra zkvalitní!