Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování podzimní části mistrovských utkání našich kluků!

11. 8. 2017
 
  Starší přípravka JIH 2017/2018                        
 
  Turnaj  2.9.2017 9.00 hod Místo: Držovice                      
                           
  1.SK Prostějov Haná Prostějov A                      
  Haná Prostějov B  Němčice nad Hanou                      
  1.SK Prostějov Němčice nad Hanou                      
  Haná Prostějov B  Haná Prostějov A                      
  Držovice Vrahovice                      
  Držovice Haná Prostějov A                      
  Vrahovice Němčice nad Hanou                      
                           
  Turnaj  3.9.2017 9.00 hod Nezamyslice                      
                           
  Nezamyslice  Brodek u Prostějova                      
  Určice Čechovice                      
  Nezamyslice  Čechovice                      
  Určice Brodek u Prostějova                      
                           
                           
  Turnaj 17.9.2017 9.00 hod  Místo: Němčice nad Hanou                       
                           
  Držovice Nezamyslice                       
  Určice Němčice nad Hanou                      
  Haná Prostějov B  Čechovice                      
  Držovice Němčice nad Hanou                      
  Nezamyslice  Určice                      
  Držovice Čechovice                      
  Haná Prostějov B  Nezamyslice                       
                           
  Turnaj  16.-17.9.2017 9.00 hod Místo: Haná Prostějov SCM                      
                           
  Haná Prostějov A Brodek u Prostějova                      
  Vrahovice 1.SK Prostějov                      
  Haná Prostějov A Vrahovice                      
  1.SK Prostějov Brodek u Prostějova                      
  Vrahovice Brodek u Prostějova                      
                           
                           
                           
                           
                           
  Turnaj  30.9.2017 9.00 hod Místo: Vrahovice                      
                           
  1.SK Prostějov Určice                      
  Haná Prostějov B  Držovice                      
  Nezamyslice  Vrahovice                      
  Určice Haná Prostějov B                       
  1.SK Prostějov Nezamyslice                       
  Určice Vrahovice                      
  Držovice 1.SK Prostějov                      
                           
  Turnaj  1.10.2017 9:00  Místo: Brodek u Prostějova                      
                           
  Haná Prostějov A Němčice nad Hanou                      
  Brodek u Prostějova Čechovice                      
  Haná Prostějov A Čechovice                      
  Brodek u Prostějova Němčice nad Hanou                      
                           
                           
  Turnaj  15.10.2017 8.00 hod  Místo: Určice                       
                           
  1.SK Prostějov Haná Prostějov B                       
  Čechovice Vrahovice                      
  1.SK Prostějov Čechovice                      
  Haná Prostějov B  Vrahovice                      
  Haná Prostějov A Nezamyslice                       
  Němčice nad Hanou Čechovice                      
  Němčice nad Hanou Nezamyslice                       
  Určice Haná Prostějov A                      
  Brodek u Prostějova Držovice                      
  Určice Držovice                      
  Brodek u Prostějova Haná Prostějov B                      
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA