Jdi na obsah Jdi na menu

Propozice turnaj Zbrojovka Brno, 2.6.2018!

Propozice k turnaji přípravek U11 - 2.6.2018

Všeobecné informace:

Místo:                         hlavní stadion FC ZBROJOVKA BRNO a.s., Srbská 47a, 612 00 Brno

Kdy:                            sobota 2.6.2018

Věková kategorie:     ročník 2007 a mladší

Počet účastníků:       28 týmů

Hrací systém:

Základní část tvoří čtyři skupiny (A, B, C, D) po 7 týmech (každý s každým).

Mužstva, která skončí v základní části v tabulkách jednotlivých skupin A-D na 3.- 8. místě již další utkání nehrají.

Závěrečné části turnaje se,dle pořadí ve svých skupinách v základní části,zúčastní týmy o konečné umístění. Do skupiny E o 1.-4. místo postupují týmy z prvních míst a do skupiny F o 5.-8. místo týmy z druhých míst základní části turnaje:

Skupina E o 1. – 4. místo                   A1, B1, C1, D1

Skupina F o 5. – 8. místo                    A2, B2, C2, D2

Hřiště a branky:

Hraje se na 4 hřištích s brankami 2x5m - hrací plocha 25x40 m

Hrací doba:

Základní část každý s každým 1x 15 min. + 1 min. přestávka mezi utkáními

Finálová část o 1.-4. místo se hrají každý s každým 1x 15 min. + 5 min. přestávka mezi utkáními

Zápasy o 5.-8. místo se hrají každý s každým 1x 15 min. + 5 min. přestávka mezi utkáními

Zdravotní dozor a bezpečnost účastníků:

Vedoucí družstev a trenéři zodpovídají po celou dobu konání soutěže za bezpečnost a chování všech členů výpravy. Družstva startují na vlastní nebezpečí. Lékařský dozor bude zajištěn!

Pravidla hry

Hraje se podle pravidel pro starší přípravky systémem 5+1 na hřišti 25x40 m

1. Míč za brankovou čarou (aut), nebo míč, který brankář chytí do rukou, rozehrávájenom vhozením na vlastní polovinu. Míč, který hraje jen nohou (ze hry) můžerozehrát po celé hrací ploše. Rozehrát do 5 vteřin. V případě přehození míče nasoupeřovu půli se rozehrává nepřímý kop z půle hřiště.

2. Způsob rozehrání vhazování se určí po domluvě všech týmů před zahájením turnaje.

3. Malá domů není povolena. Po malé domů následuje nepřímý volný kup z místanahrávky brankáři, nejblíže však ze vzdálenosti 6 metrů od branky.

4. Veškeré fauly, ruky vč. hraní brankáře rukou mimo brankové území – nepřímývolný kop, protože podporujeme, aby kluci hráli fotbal.

5. Úmyslná ruka v brankovišti – penalta ze vzdálenosti 7m.

6. Při nepřímém volném kopu stojí bránící hráč od míče nejméně 5m a útočící hráč odbrankáře min. 1m.

7. Žluté ani červené karty se neudělují, rozhodčí požádá trenéra, aby dotyčného hráče vystřídal a domluvil mu.

8. Střídá se hokejovým způsobem, v nepřerušené hře probíhá střídání v blízkém okolí střídačky.

Časový plán turnaje

• Sraz účastníků v 7:30 hod.(vstup do areálu bude umožněn od 7.00 hod.)
  • Porada trenérů a rozhodčích pod hlavní tribunou a upřesnění pravidel hry v 7:45 hod.
  • První kolo zápasů začíná v 8:00 hod.
  • Konec zápasů základní části je v 13:35 hod.
  • 13:50 – 14:15 hod. poděkování týmům, které skončily na 9. – 28. místě. Každý tým obdrží diplom, medaili pro každého hráče a malou pozornost
  • Od 14.15 – 15.15 hod. se odehrají utkání o umístění o 1. - 4. místo a o 5.-8. místo
  • Ukončení turnaje a vyhlášení výsledků zápasů o 1. - 8. místo je v 15:30 hod.
  • Po ukončení turnaje žádáme hráče o neprodlené uvolnění hrací plochy, na které proběhne další program – utkání fotbalových hvězd.

Každý tým je povinen být připraven u daného hřiště vždy 5 min před začátkem utkání !!!

Na turnaj navazuje fotbalové utkání, ve kterém se utkají Dream team Zbrojovka Brno 1998 – 2018vsVicemistři světa U20 z r. 2007 & fotbalové hvězdy 18.00 h – 19.15 h (2x 30 min + 15 min přestávka). Po skončení utkání proběhne autogramiáda hráčů – 19.30 – 20.30 h

Doprovodný program

1. Atrakce pro rodiny s dětmi:

-              Od 13:00 do 17:00 hbude připravený doprovodný program pro rodiny s dětmi

-           Pro hráče a návštěvníky chystáme kulturně sportovní doplňkový program s různými atrakcemi jako jsou skákací hrady, dílničky, fotbalový trénink se systémem SMART GOALS, headis – hra hlavou na stolním tenise, představí se Bruno family park, bude připravená prohlídka aut veteránů a motocyklů, dále proběhnou různé soutěže, dovednosti, tancování na pódiu a nebude chybět klaun, maskoti, fotokoutek, vystoupení zpěváků, malování na obličej atd..

2. Utkání dvou hvězdných týmů v rámci oslav 40. let od posledního titulu Zbrojovky Brno

-              fotbalové utkání proběhne od 18.00 – 19.15 h(2x 30 min + 15 min přestávka)

-           po skončení hlavního fotbalového utkání proběhne autogramiáda s hráči (od cca