Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení jara 2017, ročníku našich kluků 2007/2008!

Nejprve k mé osobě. Do klubu Hané jsem vstoupil jako trenér v březnu 2017. K některým spekulacím, před příchodem do Hané jsem trénoval ročník 2008 v klubu 1.SK Prostějov. Svoje působení v tomto klubu, jsem ukončil já a s 1.SK odešel v únoru 2017 na vlastní žádost.

           Po příchodu do Hané jsem začal trénovat naše děti svým typickým spůsobem, tak abych děti nejprve naučil základy technik prací s míčem. Pak se soustředil na další herní a pohybové návyky, které je potřeba dětem vštěpovat již od samého začátku jejich fotbalové kariéry. Toto se mi daří. Nápomocni mi v tréninku jsou Míša Trnavský a Martin Roubík, kteří se snaží na děti dohlížet tak, aby děti moje pokyny co nejdůsledněji splňovali. Děti jdou po technické stránce a v herním projevu výkonnostně nahoru. Musím říct že někteří mně doslovně překvapují, Haná není výběrový tým hráčů. Jenom mi to potvrzuje můj osobní názor, že děti tady v Prostějově jsou šikovné a mají na to aby se z nich stali kvalitní hráči, problém je však v trenérské základně. Děti zde nemají možnost trénovat pod vedením trenérů kteří mají dětem co dát, děti trénují většinou tatínci, bez zkušeností a bez invence! Kluby taktéž na trenéry nemají dostatek peněz. To samé platí i v regionu o fotbalové vlajkové lodi Sigmě Olomouc, kde malé děti většinou trénují pro změnu mladí kluci ve věku kolem 20 let. Děti uči děti.....

           V ročníku 2007 a 2008 máme v současnosti 19 dětí. V nové sezóně ročníku 2017/2018 budeme startovat v soutěžích OFS starších přípravek, kam jsme přihlásili dvě naše mužstva. Jak jsem měl možnost hovořit s činovníky OFS Prostějov, jeden náš tým bude v jedné skupině a druhý náš tým bude v druhé. Předpoklad je, že v každé skupině bude devět týmů. "A" mužstvo bude tvořeno z hráčů ročníku 2007, doplněné asi o dva hráče ročníku 2008. "B" mužstvo budou tvořit pouze hráči ročníku 2008. V následující soutěži ročníku 2018/2019 pak děti 2007 a děti 2008 budou již startovat společně v soutěži OFS mladších žáků a hráči ročníku 2008 budou ještě hrát soutěž OFS starších přípravek v jedné ze dvou skupin. Děti mají tedy možnost jít v našem klubu postupně tímto způsobem až do konce dorosteneckého věku. Pak už bude na nich, kam jejich kroky povedou v seniorských soutěžích!

         Po mém příchodu jsem jako první věc udělal naše www stránky. Myslím, že se tak značně zkvalitnila komunikace mezi trenéry a rodiči. Snažím se zde všechny informace dávat v předstihu. Dále jsem sehnal za příznivou cenu oblečení pro naše děti. Míče by měli přijít v termínu kolem 17.7.. Děti tedy s nima zahájí přípravu na novou sezónu 15. srpna 2017. Zařídil jsem rovněž soustředění v Němčičkách. Tam Vám pak ještě sdělím některé věci, které se týkají interních záležitostí klubu a mých aktivit. Doufám že v Němčičkách strávíme příjemné čtyři dny a rodiče i děti zde naberou sílu pro podzimní část sezóny 2017/2018!

          K výsledkům jara 2017 bych pouze řekl, že se nemáme za co stydět, což si mohli všichni přečíst i v novinách, zejména v "Prostějovském večerníku", kde naše děti byli skvěle hodnoceny:

- 5. místo v soutěži OFS starších přípravek ročníku 2007

- 1. místo v soutěži OFS mladších přípravek ročníku 2008

- 1. místo turnaj O pohár starosty obce Kněžpole, ročník 2008

- 1. místo XI. ročník turnaje FEST Cup Zlín 2017, ročník 2008

- 2. místo turnaj O pohár starosty obce Všechovice, ročník 2008

- 2. místo turnaj Čechovice cup, ročník 2008

 Těšíme se na další naši společnou spolupráci při výchově talentů pro naši kopanou!

                                                                       Trenéři :-)

                                         

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Iva Hradilíková - Borci z Prostějova

Zdravíme všechny,
jak již bylo řečeno, naši malí borci jsou pod zkušeným vedením našich trenérů, Zdenu Kulíška, Martina Roubíka a Michala Trnavského,
všem patří velký dík, jsme skvělá parta, sportu zdar a fotbalu zvlášť,
krásné a pohodové prázdniny přejí Hradilíkovi

 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 85062
Měsíc: 3782
Den: 101